Carramel

Косметика
для засмаги

Активатори без бронзантів

Категорія 1

Посилюють вироблення меланіну, мають білий колір. З засмагою такої категорії косметики, ви отримаєте власний відтіннок, але набагато темніший ніж без крему. Косметика для засмаги, яка підходить для всіх типів шкіри на всіх етапах засмаги.

Активатори з бронзантами

Категорія 2

Посилюють вироблення меланіну також, як і без бронзантні, але у своєму складі містять натуральні бронзанти, які додають ще й коригування вашому власному пігменту. Тобто, якщо у вас колір прояву пігменту після засмаги червоній, або сіро-коричневій, то такі креми нададуть більш карамельного відтінку, за рахунок природних бронзантів, таких як шкарлупа волоського горіха, яблуко, банан, слива, чорниця, лохина, карамель та інші продукти, які мають пігментовану формулу. Проявляється протягом 8 годин та тримається на шкірі стільки ж, скільки й власний відтінок засмаги набутий під час сеансу в солярії. Косметика для засмаги, яка підходить для всіх типів шкіри на всіх етапах засмаги.

Активатори з бронзантами та DHA

Категорія 3

Містять в переліку своїх властивостей все те, що й попередні категорії, але за рахунок DHA надають додатковий коричневий відтінок, який проявляється в перші 4 години та тримається до 7 днів на шкірі як додатковий, потім зникає, залишаючи натуральний відтінок. Для цієї категорії кремів ми пропонуємо одноразові рукавички. Косметика для засмаги, яка підходить для вже хоч трохи засмаглої шкіри, щоб уникнути розводів та нерівностей при нанесенні.

Активатори-бронзатори з DHA (великий %)

Категорія 4

Містять у своєму складі дуже великий процент DHA, мають колір молочного шоколаду, надають моментальний додатковий відтінок шкіри, який проявляється одразу та тримається до 7 днів. Косметика для засмаги, яка підходить тільки для вже засмаглої шкіри. Наносити тільки в рукавичках.

Активатори з невидимими бронзантами

Категорія 5

Крем білого або біло-блакитного кольору який містить у своєму складі бронзанти безколірної формули, які здатні проявлятись на шкірі, але не окрашувати руки. Дуже зручно для тих, хто не хоче користуватись рукавичками та переживає за те, щоб не забруднити випадково одяг при нанесенні.

Активатори з тінглами

Категорія 6

Наносити тільки в одноразових рукавичках. Крем призначений для шкіри ніг, але є клієнти, які наносять його на все тіло (це є їх особистий вибір). Призначеній для того, щоб змусити клітини меланоцити виробляти меланін на шкірі ніг. Дуже актуальний під час засмаги у вертикальному солярії, тому що в положенні стоячи в нижній частині ніг поганий кровообіг від якого залежить робота меланоцитів. Чим більший кровообіг, ти більша здатність клітинами меланоцитами вироблення меланіну. Крем бореться з целюлітом якщо його наносити на верхню частину ніг і сідниці. Активні тінгл компоненти — це червоний перець, який після нанесення змушує шкіру пекти та червоніти. Печіння та червоніння шкури діє від 40 хв до 2 годин, саме в цей час кровообіг сильний та меланін активно виробляється меланоцитами. Буває такий крем з бронзантами та без. Всі креми містять різну кількість перцю та можуть бути легкої або потужної дії. Не можна використовувати клієнтам зі світлою шкірою, вперше або з чутливою шкірою. Призначений для тих, хто вже має темний відтінок шкіри та пройшов не менше 3 сеансів по програмі засмаги.

Пролонгатори та закріплювачі

Категорія 7

Креми, які потрібно наносити після засмаги та після душу на постійній основі, для того, щоб відновити водний баланс шкіри, наситити натуральними регенераційними компонентами. На доглянутій шкірі засмага довше тримається.

SPF захист

Категорія 9

Деякі ділянки шкіри потребують додаткового або індивідуального захисту. Сухі фільтри блокують ультрафіолетові промені, надійно захищають повіки та губи, які найбільше вразливі (мають найтонший шар шкіри) або родимі плями, які за рекомендаціями лікаря потрібно додатково захищати. Також є чудовою альтернативою серветці на обличчі для тих клієнтів, які не хочуть щоб обличчя засмагало. Також є альтернативою окулярам та стікіні для грудей. Чим більший фактор SPF, тим потужніший захист. Захищають татуювання від вицвітання кольору.

Давай знайомитись!

Залиш заявку на пробне відвідування:

  • Екскурсія
  • Консультація

Перші 5 хвилин* безкоштовно

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
політика конфіденційності