Carramel

Абонементи

З абонементом ти заощаджуєш на кожній хвилині перебування в студії. Купуючи абонемент, ти отримуєш клубну карту Carramel з усіма її перевагами

Ощадливі пропозиції мережі Carramel для власників клубних карток:

Happy time

Слідкуй за годинами знижок у своїй студії Carramel. В години Happy Time знижка на засмагу 15%

-15%

День народження!

Безкоштовний сеанс засмаги у твій день народження (до 10 хвилин). Акція діє для власників клубної карти протягом 5 днів (2 дні до ДР та 2 дні після).

-100%

Запроси друга

Привів до нас друга? Отримуєш 15 хвилин засмаги безкоштовно!

+15 хв

Абонементи

Абонемент 50 хвилин - Carramel

50 хвилин

Вартість – 1000 грн

20 грн / хвилина

Номінал – 50 хвилин

Термін придатності – 3 місяці

Дійсний у всіх студіях Carramel

Абонемент 100 хвилин - Carramel

100 хвилин

Вартість – 1800 грн

18 грн / хвилина

Номінал – 100 хвилин

Термін придатності – 6 місяці

Дійсний у всіх студіях Carramel

Абонемент 150 хвилин - Carramel

150 хвилин

Вартість – 2550 грн

17 грн / хвилина

Номінал – 150 хвилин

Термін придатності – 1 рік

Дійсний у всіх студіях Carramel

«Клубна картка Carramel» — не входить у вартість абонементу та оплачується окремо під час першого візиту у студію.

Вартість — 100 грн. Термін придатності — 1 рік.

Найбільш часті запитання

Слід зазначити, що недотримання рекомендацій лікарів і фахівців може негативно вплинути в обох випадках. Але в процесі отримання засмаги на сонці майже завжди є ризик отримання теплових опіків. Небезпечно занадто оголювати незахищене тіло. Засмага в солярії безпечніший, так як солярії мають таймер, який контролює тривалість сеансу.
Ми надаємо послуги в порядку живої черги. Щоб уникнути довгого очікування, ви завжди можете зателефонувати в студію, яку плануєте відвідати, і поцікавитись рівнем завантаженості на даний час. Контакти кожної студії вказані у розділі Студії засмаги
Наші студії обладнано сучасними турбо-соляріями, виробництва найкращих світових виробників: KBL megaSun та Ergoline GmbH
Корисним буде зробити м`яке скрабування шкіри за добу до першого сеансу. Все необхідне для безпечної та здорової засмаги та гігієни (окуляри, стікіні, шапочки, одноразові капці, косметика для засмаги) є в кожній нашій студії.
Наші студії обладнано сучасними соляріями, виробництва найкращих німецьких виробників megaSun та Ergoline, в яких використовуються найкращі, сертифіковані Євросоюзом, лампи низкого тиску потужністю 160-230 Вт провідного німецького виробника New Technology. В соляріях такого типу перший сеанс складає 3-5 хвилин, в залежності від типу вашої шкіри та інших індивідуальних особливостей. Адміністратор студії допоможе підібрати вашу індивідуальну програму засмаги та підкаже оптимальну тривалість першого сеансу.
Мінімальна та максимальна тривалість сеансу інсоляції є індивідуальною. В наших соляріях немає потреби засмагати більше 15 хвилин за один сеанс.

Давай знайомитись!

Залиш заявку на пробне відвідування:

  • Екскурсія
  • Консультація

Перші 5 хвилин* безкоштовно

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
політика конфіденційності